EU és ÉN fotó pályázat

Küldj  egy képet magadról, amely az EU egyik tagországában készült. Töltsd fel az Instagram oldalunkra @edkszombathely vagy küld el az edkszombathely@gmail.com címre. Értékes nyeremények várnak azokra, akik a legtöbb like-t gyűjtik.

A képeket várjuk április 8-tól 24-ig.

Eredményhírdetés az EU délutánon, május 8-án.

A járványügyi helyzetre való tekintettel bevezetett új védelmi intézkedések értelmében könyvtárunk 2020. november 11-től zárva tart.

Dokumentumot kölcsönözni csak előzetes, elektronikus úton történő egyeztetés után és előre megbeszélt átvételi időponttal lehetséges.

A dokumentumok visszahozatala a "C" épületi bejáratnál található dobozban való elhelyezéssel, illetve postai visszaküldéssel lehetséges.

A kapcsolattartás kizárólag telefonon (94/519-636)  vagy elektronikus úton (kolcsonzo@sek.elte.hu és http://sekkonyvtar.elte.hu/irj-nekunk/) történhet.

A zárvatartás idejére késedelmi díjat nem számítunk fel.

Megértésüket köszönjük.

ELTE EKL Savaria Könyvtár és Levéltár