Könyvtárközi kölcsönzés űrlap (cikk & tanulmány)

A beérkező kérésekre 2 munkanapon belül válaszolunk! Ha a kérés valamilyen rendszerhiba miatt nem érkezett meg – vagyis nem kapott visszajelzést – kérjük küldje újra, vagy probálkozzon a konyvkozi@sek.elte.hu e-mail címen.

Megjegyzés: 4500 Ft a kötelező díj külföldi kérés esetén!

A járványügyi helyzetre való tekintettel bevezetett új védelmi intézkedések értelmében könyvtárunk 2020. november 11-től zárva tart.

Dokumentumot kölcsönözni csak előzetes, elektronikus úton történő egyeztetés után és előre megbeszélt átvételi időponttal lehetséges.

A dokumentumok visszahozatala a "C" épületi bejáratnál található dobozban való elhelyezéssel, illetve postai visszaküldéssel lehetséges.

A kapcsolattartás kizárólag telefonon (94/519-636)  vagy elektronikus úton (kolcsonzo@sek.elte.hu és http://sekkonyvtar.elte.hu/irj-nekunk/) történhet.

A zárvatartás idejére késedelmi díjat nem számítunk fel.

Megértésüket köszönjük.

ELTE EKL Savaria Könyvtár és Levéltár