EU délután a Könyvtárban

Ha szeretnél egy izgalmas délután eltölteni és közben játékosan tájékozódni az Európai Unióról akkor itt a helyed. Székely Klára, adjunktus, a témában jártas egyetemi oktatóval beszélgetünk, valamint itt kerülnek kihirdetésre az EU és én fotópályázat nyertesei is. A résztvevőket frissítővel és finomságokkal, játékokkal és online quizzel is várjuk 2019. május 8-án 14 órától az ELTE SEK Könyvtárának 2. emeletén, az Európai Dokumentációs Központban.

A járványügyi helyzetre való tekintettel bevezetett új védelmi intézkedések értelmében könyvtárunk 2020. november 11-től zárva tart.

Dokumentumot kölcsönözni csak előzetes, elektronikus úton történő egyeztetés után és előre megbeszélt átvételi időponttal lehetséges.

A dokumentumok visszahozatala a "C" épületi bejáratnál található dobozban való elhelyezéssel, illetve postai visszaküldéssel lehetséges.

A kapcsolattartás kizárólag telefonon (94/519-636)  vagy elektronikus úton (kolcsonzo@sek.elte.hu és http://sekkonyvtar.elte.hu/irj-nekunk/) történhet.

A zárvatartás idejére késedelmi díjat nem számítunk fel.

Megértésüket köszönjük.

ELTE EKL Savaria Könyvtár és Levéltár