MEGHÍVÓ – Könyvekbe zárt idő: Idegen nyelvi gyűjteményeink új helyen

Az ELTE Berzsenyi Dániel Pedagógusképző Központ, az ELTE EKL Savaria Könyvtár és Levéltár és a Szombathelyi Szlovén Önkormányzat meghívja Önt a

Könyvekbe zárt idő

Idegen nyelvi gyűjteményeink új helyen

című

2019. február 20-án 15 órakor

tartandó rendezvényére.

Helyszín: ELTE SEK C épület Forrásközpont II. emelet

Program:

Köszöntő:

• dr. Németh István rektorhelyettes, a Berzsenyi Dániel Pedagógusképző Központ igazgatója
  • Horváthné dr. Molnár Katalin: Könyvtár és változás – idegen nyelvi könyvtáraink
  • M. Kozár Mária: Pável Ágoston és Hadrovics László irodalomtörténeti levélváltása
  • Pável Judit: A könyveknek megvan a maguk sorsa – és a könyvszekrényeknek is
  • Regina Labritz: Avgust Pavel: Čudeži se rode tu doli!
  • Korán Dóra: Pável Ágoston: A csodák idelenn születnek!
  • A Pável Ágoston emlékszoba és a közösségi tér átadása

Meghívó letöltése