Új Apple gépek könyvtárunk 2. emeletén

Könyvtárunk II. emeleti olvasó terébe új Apple gépek érkeztek. Használjátok bátran tanuláshoz, böngészéshez! A gépek fel vannak szerelve kamerával, mikrofonnal, fülhallgató bemenettel, így Teams értekezletkehez is használhatóak. Bejelentkezés a Vendég felhasználói fiókkal lehetséges.

New Apple machines have arrived in the reading room on the second floor of our library. Feel free to use them for studying and browsing! The machines are equipped with a camera, microphone and headphone input, so they can be used for Teams meetings. You can login with Guest account.