Az ELTE Savaria Egyetemi Központ Könyvtár és Levéltára, a Dr. Kiss Gyula Kulturális Egyesület és az AGORA Szombathelyi Kulturális Központ
szeretettel meghívja Önt az AGORA MMIK épületének konferenciatermébe (Szombathely, Ady Endre tér 5.)

2018. február 19-én (hétfőn) 15.00 órára,

ahol Benke Éva az egykori Berzsenyi Dániel Főiskola legendás, Radnóti-díjas tanára beszélget életútjáról dr. Csider Sándor népművelő-tanárral.

„Értékelésre mások jogosultak,
a láthatók és láthatatlanok.
A tetteimből mindent vállalok.”
(Bognár Stefánia)

Meghívó letöltése